Informace o pensionu

Pension Schaumannův Dvůr je pyšný na to být rodinným rekreačním střediskem v podhůří Jeseníků.

Nacházíme se nedaleko lázní Karlova Studánka pod nejvyšší horou Moravy a Slezska, Pradědu (1491 m.n.m), v oblasti s nejčistším horským vzduchem. Neustále se snažíme všem návštěvníkům vytvářet pohodovou atmosféru, postavenou na důvěře a spokojenosti při odpočinku nebo hledání zážitků v okolí. Nebo jen u prostého posezení u kávy nebo pivečka 🙂 

Jsou vítány rodiny s i bez dětí, cyklisté, páry i všichni ostatní, kteří mají rádi klidnou horskou a venkovskou atmosféru.

V oploceném areálu se nachází tenisový kurt s umělým povrchem (možno využít i jako víceúčelové hřiště – volejbal, nohejbal, atd.), dětské hřiště, kolotoč, houpačky, prolézačky a ohniště s posezením. Vlastní venkovní bazén, v hlavní budově společenská místnost, společná kuchyňka (některé pokoje mají vlastní kuchyňku – viz. ubytování), dětský koutek a klubovna se stolním tenisem, elektronickými šipkami a stolním fotbalem. Uzamykatelná úschovna kol přímo v hlavní budově. Pension má vlastní parkoviště přímo v areálu.

Samoobslužný servis

Disponujeme konceptem komplexního samoobslužného servisu ve stylu Garni. A to jak v podobě samoobslužného baru, snídaňového bufetu a nástupech na ubytování, tak i při dalších aktivitách nabízených přímo ve středisku. Vše jsme nastavili pro Vaše pohodlí tak, ať si vychutnáte pobyt bez zbytečných starostí ohledně času nástupu, čekání na obsluhu či hlídání si zamykacích nočních hodin. 
…a že jste o tomto konceptu ještě neslyšeli? Tak to vůbec nevadí :-). O všem Vás včas a jasně budeme informovat ještě než k nám přijede. Navíc jsme Vám stále k dispozici přímo na místě nebo on-line “hlasem i obrazem” 🙂

Tímto se moc těšíme na Vaší návštěvu 🙂