Informace k pobytům

Rezervace pobytů (ubytování) je možno provést elektronickou nebo telefonickou formou. Doporučujeme provádět rezervace z důvodů rychlosti a operativnosti elektronickou formou v odkazu „rezervace“ přímo v rezervačním systému. Tento rezervační systém je plně automatický a stále aktuální – není to pouze poptávkový formulář. Po zadání Vašich kritérií Vám systém nabídne možnosti ubytování a vypočítá přesnou cenu pobytu. Dále Vám nabídne možnosti dodatkových služeb a kontrolní formulář k potvrzení rezervace. Až po potvrzení celého výčtu Vámi zadaných kriterií je rezervace závazná. Po tomto potvrzení Vám bude elektronickou formou během 30-ti minut zasláno potvrzení rezervace s dalšími informacemi (doby nástupu, čísla účtů, atd.) a požadavkem k zaslání zálohy ve výši 50%. Po tomto kroku lze rezervaci zrušit pouze telefonicky na recepci pensionu. Storno rezervace viz. „všeobecné podmínky

Pokud Vám bude pobyt hradit Váš zaměstnavatel, prosíme o sdělení fakturačních údajů (evt. objednávku) elektronickou formou (po předchozí dohodě možné dohodnout i jinak). Následně bude Vašemu zaměstnavateli vystavena faktura na celou částku pobytu (nebo na částku dle konkrétní dohody).

Po uhrazení zálohy Vám bude elektronickou formou potvrzeno přijetí zálohy a opětovně zaslány informace k pobytu. Pokud nemáte možnost elektronické komunikace, je zapotřebí telefonicky objednat možnost zaslání potvrzení pozemní poštou. Tato forma potvrzení je však zpoplatněna ve výši skutečných nákladů na administraci a poštovné, které bude připočítáno k celkové částce za pobyt.

Nástup na pobyt je v den příjezdu od 15-ti do 17-ti hodin. Odjezd v poslední den pobytu do 10-ti hodin. Pokud Vám tato doba nevyhovuje, lze si telefonicky předem dohodnout aktuální časy.

Při nástupu na pobyt se doplácí zbylá část pobytu a provádí se vyúčtování služeb. S těmi, kteří již mají pobyt uhrazen celý (např. hrazen zaměstnavatelem), se vykonají pouze administrační záležitosti.

Případné další dotazy nebo podrobnější informace Vám rádi kdykoliv zodpovíme e-mailem na adrese sd@pensionsd.cz  nebo telefonicky na tel: +420 603 356 242

Další informace také získáte na www.pensionsd.cz,

Předem děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.