Informace k pobytům

Rezervace pobytu

Rezervace probíhá výhradně elektronickou formou v odkazu „rezervace“.
Rezervační systém je plně automatický s on-line aktuální obsazeností pokojů. Po zadání Vašich kritérií Vám systém nabídne možnosti ubytování a vypočítá přesnou cenu pobytu. V posledním kroku (třetí krok), a až po potvrzení celého výčtu Vámi zadaných kritérií je rezervace závazná. Po tomto potvrzení Vám bude elektronickou formou během 30-ti minut zasláno potvrzení rezervace s dalšími informacemi (doby nástupu, čísla účtů, atd.)

Úhrada pobytu

Jakmile obdržíte závazné potvrzení Vaší rezervace, budete vyzváni k úhradě zálohy ve výši 50% do sedmi dnů od provedení rezervace. V případě, že budete chtít později rezervaci zrušit, je nutné kontaktovat recepci pensionu elektronikou nebo telefonickou formou. Storno rezervace viz. „všeobecné podmínky

Pokud Vám bude pobyt hradit Váš zaměstnavatel, prosíme o sdělení fakturačních údajů (evt. objednávku) elektronickou formou (po předchozí dohodě možné dohodnout i jinak). Následně bude Vašemu zaměstnavateli vystavena faktura na celou částku pobytu (nebo na částku dle konkrétní dohody).

Nejpozději týden před nástupem se doplácí zbylá část pobytu, pokud ještě nebyl pobyt uhrazen celý. Vše, včetně zaslání vyúčtování probíhá elektronikou cestou.

Potvrzení pobytu

Po uhrazení zálohy i finální platby Vám bude elektronickou formou potvrzeno přijetí plateb a opětovně zaslány informace k pobytu. 

Nástup na pobyt

Jakmile je pobyt uhrazen v plné výši, e-mailem Vám budou doručeny finální informace i s kódy pro vyzvednutí klíčů v samoobslužném systému pro ubytování. 

Nástup na pobyt je v den příjezdu od 15-ti hodin. Odjezd v poslední den pobytu do 10-ti hodin. Pokud Vám tato doba nevyhovuje, lze si telefonicky předem dohodnout aktuální časy.

Případné další dotazy nebo podrobnější informace Vám rádi kdykoliv zodpovíme e-mailem na adrese sd@pensionsd.cz  nebo telefonicky na tel: +420 603 356 242

Další informace také získáte na www.pensionsd.cz,

Předem děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.